Заходи щодо задоволення потреб і інтересів учнів щодо вивчення історії України
27 квіт. 2021
27 квітня на запрошення керівництва комунального закладу культури «Міський історико-краєзнавчий музеї» Криворізької міської ради» ліцеїсти 24 взводу – члени військово-історичного гуртка «Джура» під керівництвом вихователя підполковника запасу Олександра Писаренка прийняли участь у у відкритті виставки «Чорнобиль – біль України» та ознайомилися з експозицією, присвяченій 35-м роковинам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
Після проведення тематичної лекції ліцеїсти мали змогу переглянути усі зали та сфотографуватися на згадку біля експонатів.
![](/uploads/editor/2861/98360/news_144/images/img_8192.jpg)