Виховний захід «100 питань професіоналу»
20 квіт. 2021
![](/uploads/org2861/news_1621263861_.png)
20 квітня за сприяння методиста Центра дитячо-юнацької творчості Саксаганського району «Сонях» Катерини Роменської із ліцеїстами 2—ї роти майора запасу Олега Пиляя був проведений виховний захід «100 питань професіоналу».
Людиною до якої звучали питання в ході заходу був дійсний ПРОФЕСІОНАЛ - Заслуженим тренером України, Заслуженим вчителем України, Почесний член федерації легкої атлетики України Жорж Андрійович Каруца.
В заслугах і почесних званнях поважного вчителя Жоржа Каруци значаться: звання Почесний громадянин м. Кривий Ріг. кавалер знаку «За заслугу перед містом» III-го, II-го, та I-го ступенів та почесної відзнаки голови Дніпропетровської обласної ради.
Жорж Андрійович переможець 10-го ювілейного регіонального конкурсу «Світоч Придніпров’я – 2012» в номінації «Кращий вчитель Придніпров’я», лауреат обласної педагогічної премії – 2018 року. Каруца Ж.А. відзначений Подяками Національного Олімпійського Комітету, Федерації легкої атлетики України та дипломом Міністерства молоді та спорту.
З серпня 1987 року працює на посаді вчителя фізичної культури у нашому комунальному закладі освіти «Криворізький ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Дніпропетровської обласної ради». Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель-методист». За час роботи в ліцеї Жорж Андрійович зарекомендував себе як досвідчений, творчий вчитель, майстер своєї справи.
Є автором програми викладання фізичної культури в ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, затвердженої Міністерством освіти та науки України та Міністерством оборони України.
За час педагогічної роботи він підготував більше 150 чемпіонів, призерів, переможців Всеукраїнських змагань з легкої атлетики та допризовної підготовки молоді.
З 1965 року Жорж Андрійович є головою Федерації з легкої атлетики м. Кривого Рогу.
Ліцеїсти різних років пам’ятають його настанови і «крилаті» висловлювання: «Усі на СТАРТ», «Боротися ДО КІНЦЯ», «Вчитель не той, хто вчить, а той, у кого навчаються» і з повагою називають Жоржа Андрійовича «Наш батя».
Розміщуємо на згадку фотографії Жоржа Андрійовича, в тому числі і під час ліцейського інтерв’ю «100 питань професіоналу», і бажаємо довгих років і творчої наснаги.
![](/uploads/editor/2861/98360/news_143/images/img_8109.jpg)