Ми славні нащадки козаків
11 жовт. 2013
![](/uploads/org2861/news_1391784102_.png)
11.10.2013 року в ліцеї проведено свято «Ми славні нащадки козаків» під час якого учні і працівники закладу відвідали спектакль «Козацька Покрова», кожен взвод захистив свій імпровізований курінь, майстерність, кмітливість та гумор. На переможців чекали солодкі подарунки.
Почесним гостем свята був осавул Карабилівської сотні Долинського степового куреня Українського козацтва Гриценко Віталій Васильович.