Виховні заходи підчас «Тижня безпеки дорожнього руху»
21 трав. 2021
21.05.2021 під час «Тижня безпеки дорожнього руху» ліцеїсти прийняли участь у III Молодіжній науково-практичній конференції «Безпека дорожнього руху», яка пройшла у конференц-залі Донецького юридичного інституту.
На конференцію ліцеїстів запросив завідувач науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Донецького юридичного інституту кандидат юридичних наук Андрій Червенчук.
![](/uploads/editor/2861/98360/news_146/images/img_9113.jpg)