Заходи щодо задоволення потреб і інтересів учнів щодо вивчення історії України
1 груд. 2020
01 грудня 2020 року на запрошення керівництва громадської організації «Батальйон національного захисту «Кривбас» ліцеїсти 13 взводу на чолі із своїм вихователем підполковником у відставці Токовим Ю.П. прийняли участь у тематичному заході присвяченому вшануванню пам’яті і героїзму військовослужбовців батальйону територіальної оброни «Кривбас», які прославили себе у найгарячіших точках в зоні Антитерористичної операції на Сході України. Після проведення тематичної лекції ліцеїсти мали змогу переглянути усі зали та сфотографуватися на згадку біля експонатів.