Відкриття меморіальних дошок
12 жовт. 2020
![](/uploads/org2861/news_1602766760_.jpg)
12 жовтня 2020 року за участі педагогів, ліцеїстів, родичів і військовослужбовців Криворізького гарнізону відбулася церемонія відкриття меморіальних дошок ліцеїстам, які загинули в боях за незалежність України. Меморіальні дошки встановлені на стіні будівлі навчального корпусу №2 в пам'ять про випускників закладу: капітана АЛІЩЕНКА Івана Альбертовича (навчався у ліцеї у 1994-1997 роках), капітана ІВАНОВА Євгена Вікторовича (навчався у ліцеї у 2003-2004 роках), які загинули під час виконання військового обов’язку, захищаючи Україну. Кошти на розробку ескізів меморіальних дошок, їх виготовлення і встановлення будуть зібрані у встановленні законодавством способом від добровільних внесків членів колективу ліцею, спонсорів і волонтерів.