День захисника України
11 жовт. 2020
11 жовтня на плацу ліцею відбулися традиційні «Козацькі розваги», присвячені Дню захисників України та Дню українського козацтва. У заходах прийняли участь команди першої та другої роти, а також команда вчителів, які склали «козацькі курені», що здійснювали театралізовані постановки на честь прославлених козацьких ватажків. У програмі заходу були не тільки хореографічні та літературні постановки, але й розповіді про традиції та звичаї козаків, а також пригощання гостей заходу козацькими стравами.